Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast Pomorza Zachodniego. Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. 

Ale Kołobrzeg to przede wszystkim znane i cenione uzdrowisko. Bogata, nowoczesna baza zabiegowa jest jednym z walorów miasta. Dzięki wyjątkowemu mikroklimatowi obfitującemu w jod, bogatym złożom borowiny i solanki oraz wspaniałej nadmorskiej lokalizacji to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą zdrowo wypocząć.

Kołobrzeg to zdecydowanie nie tylko plaża, port i inne atrakcje związane wyłącznie z morzem. To również miasto z ciekawą architekturą, niesamowitymi zabytkami, a największe perełki są oczywiście schowane na Starym Mieście.

Przyroda i Rozrywka: 

Stary park oddzielający obiekt od morza jest wspaniałym miejscem do wypoczynku jak i dla osób chcących spędzić czas także aktywnie w formie spacerów lub ćwiczeń na ścieżce zdrowia znajdującej się w tym parku.

Kultura i Sztuka:

Na osoby zainteresowane historią oraz kulturą w naszym mieście czeka moc atrakcji: Galeria Sztuki Współczesnej, Muzeum Oręża Polskiego, Kino Wybrzeże czy Blisko położone Regionalne Centrum Kultury, Muszla koncertowa, Kamienny szaniec oraz Amfiteatr zapewnią mnóstwo kulturalnej rozrywki.

Dla rowerzystów:

Tuż przed ośrodkiem znajduje się ścieżka rowerowa EV10/R10, która daje możliwość zwiedzenia okolicznych miejscowości. Można dojechać do Ustronia Morskiego przez piękne krajobrazy plaży oraz Ekoparku słonych mokradeł lub do Mrzeżyna przez Grzybowo, Dźwirzyno i jezioro Resko. Na terenie naszego ośrodka można wypożyczyć także nowoczesne i wygodne rowery(Cennik)

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
już od

100 zł / noc

Sprawdź dostępność
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij