Konferencje

Przestronne sale konferencyjne, smaczny catering i obsługa na najwyższym poziomie - to idealne warunki do organizacji konferencji, spotkania biznesowego czy szkolenia.

Ośrodek Kielczanka posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń firmowych, które w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego Klienta gwarantuje Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę ważnego dla Was wydarzenia.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne. Nasze sale szkolieniowe zaopatrzone w sprzęt niezbędny do pomyślnego przeprowadzenia spotkania.

  • Sala AURA - na wyposażeniu znajdują się stoły z krzesłami, multimedialny rzutnik ze zdalnym sterowaniem podwieszony pod sufitem, ekran o wymiarach 1,5 m x 2,5 m malowany na ścianie,  flipchart, tablica suchościeralna z markerami.
  • Sala HARMONIA -  przestronne wnętrze z parkietem, w którym można ustawić rzutnik i zamontować ekran. Na wyposażeniu znajdują się również flipchart i tablica suchościeralna z markerami.

Wi-Fi dostępne w każdej sali umożliwia uczestnikom spotkania połączenie z internetem, spersonalizowana oferta cateringowa gwarantuje natomiast, smaczny poczęstunek w trakcie przerw. Oferowany przez nas catering to przede wszystkim zdrowe i naturalne składniki.

Sale konferencyjne modelujemy według 3 schematów. Układy teatralny i kawiarniany gwarantują miejsca dla 40 uczestników wydarzenia, układ podkowy pomieści natomiast 24 osoby.

Łączną powierzchnię konferencyjną możemy też dowolnie zmniejszać lub zwiększać. Chcąc uzyskać określonych rozmiarów przestrzeń, stosujemy rozwiązanie w postaci szklanych drzwi przesuwnych pomiędzy dwoma salami, które pozwalają na ich połączenie lub odseparowanie. Sale szkoleniowe przygotujemy adekwatnie do potrzeb organizowanego wydarzenia.

Jeżeli pragniecie Państwo zorganizować spotkanie biznesowe w nadmorskich okolicznościach przyrody, zapraszamy do Kielczanki w Kołobrzegu. Wiemy, że organizacja konferencji to coś więcej niż spotkanie grupy osób. Sale konferencyjne, sale szkoleniowe, profesjonalna obsługa, indywidualny catering - to gwarancja sukcesu organizowanego wydarzenia. Przygotujemy odpowiednie zaplecze techniczne i konsumpcyjne, zadbamy o profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę. Stworzymy Państwu idealne warunki do rozmów, szkoleń i biznesowych pertraktacji. Kołobrzeg to idealne miejsce na spotkania biznesowe. To bogate zaplecze konferencyjne i szkoleniowe. Sale konferencyjne, sale szkoleniowe, catering.. wszystko w tak pięknym i urokliwym miejscu jakim jest Kołobrzeg.

A w czasie wolnym od spotkań zapraszamy do korzystania z oferty Kielczanki, spacerów po plaży i poznawania uroków niezwykłego Kołobrzegu.

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
już od

146 zł / noc

Sprawdź dostępność
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij