Atrakcje w Kołobrzegu blisko molo

16.08.2022

Dla wielu osób atrakcje to najważniejszy element wyjazdu na wakacje. Niektórzy, zamiast spędzać swój urlop, wylegując się na plaży do prażącego blaskiem słońca i słuchając morskich fal, wolą poznawać, eksplorować i doświadczać. Takie osoby spędzą swój urlop w centrum atrakcji, tak, aby wszystko, co ciekawe było na miejscu. Kołobrzeg to miasto, które zadowoli obie grupy. Hotel Kielczanka znajduje się zarówno blisko morza, jak i jest w centrum atrakcji. Jednym z najjaśniejszych punktów wycieczki zdaje się być molo w Kołobrzegu. Nic dziwnego, że to miejsce jest tak oblegane przez turystów – w dzień można zachwycać się morskimi falami, a po zmroku oświetlenie obiektów na molo robi niesamowite wrażenie.

Centrum atrakcji

Atrakcje przy molo są różne, jednak każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dzieci, jak i dorośli. Muzeum figur woskowych na pewno zadowoli obie grupy – realistyczne znane postacie, tacy jak aktorzy, politycy czy sportowcy – na zdjęciu mogą niczym nie różnić się od prawdziwego odpowiednika.

Muzeum 6D Maszoperia, które znajduje się dosłownie tuż przy wejściu Kielczanki, nie jest tylko zwykłym muzeum. Tutaj nie ma osoby, która na każdym kroku ucisza i nie pozwala dotykać żadnego przedmiotu, mimo że jest zabezpieczony – wręcz przeciwnie. Muzeum 6D Maszoperia w postaci interaktywnej kładzie nacisk na eksplorowanie i doświadczanie, w nim możesz rozmawiać z innymi i wymieniać się spostrzeżeniami, a także wszystkiego dotykać. Bilety można nabyć na miejscu lub w naszym hotelu.

Marzysz o tym, aby znaleźć się w centrum wydarzeń w filmie przygodowym, albo nawet horrorze? Kino 8D znajdujące się 20 m od naszego obiektu pozwoli ci wczuć się w to, co oglądasz. Efekty specjalne, takie jak wibrujące fotele, zmieniające się zapachy, czy tryskająca woda świetnie oddają to, co dzieje się na ekranie. Dla najmłodszych prowadzone są specjalne animacje. Seanse trwają kilka minut, jednak są tak intensywne, że wrażenia płynące z oglądania w 8D zapamiętasz na długo.

Bliskość morza

Decydując się na wyjazd pełen atrakcji, musisz zdecydować o miejscu, w którym postanowisz się zakwaterować. Wybranie oddalonych od morza obiektów pewnie będzie tańsze – jednak niedogodności z tym związane, takie jak tłoczenie się komunikacją miejską i strata czasu, warte są zapłacenia odpowiedniej ceny. Hotel Kielczanka będzie doskonałym wyborem dla osób zarówno chcących wakacje pełne atrakcji w Kołobrzegu, jak i dla tych ceniących ciszę i spokój.

Poza rewelacyjną lokalizacją hotelu Kielczanka, sam obiekt w ofercie ma wiele atrakcji, które zdecydowanie poprawią komfort naszych gości. Hotel nie musi służyć tylko do spania – na swoim pokładzie mamy doświadczonych fizjoterapeutów i masażystów, którzy dzięki swoim zabiegom pomogą ci się odprężyć i czuć lepiej podczas pobytu. Sala fitness wyposażona w najważniejsze sprzęty pozwoli na podtrzymanie formy fizycznej nawet w czasie wyjazdu. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami w celu zarezerwowania najlepszej dla ciebie oferty.