Atrakcje w Kołobrzegu blisko promenady

29.04.2022

Wybierając się na wakacje do Kołobrzegu, zapewne rozważasz kilka aspektów, na które trzeba zwrócić uwagę, aby wyjazd obył się bez stresu i niedogodności związanych ze złymi wyborami. Jednym z najważniejszych czynników jest wybór lokalizacji. Dlaczego? Ponieważ decydując się na obiekt oddalony od wszelkich atrakcji, tracimy czas i pieniądze podczas wyjazdu na komunikację miejską. Warto szukać ośrodków, które znajdują się blisko morza, gdyż to wokół niego jest największe zainteresowanie, dlatego właśnie tam znajduje się najwięcej atrakcji.

Atrakcje blisko promenady w Kołobrzegu

Promenada rozciąga się od mola aż po zabytkową latarnię morską. Deptak musi odwiedzić każdy turysta będący w Kołobrzegu. Dlaczego? To wizytówka miasta, wokół której znajduje się najwięcej kawiarni, atrakcji turystycznych takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina, Kino 8D, Molo.

Molo to pomost, który ma 200 m długości i 9 m szerokości. Na końcu znajduje się przystań dla małych statków, która pozwoli na mały rejs po Morzu Bałtyckim. Obiekt ten nocą jest pięknie oświetlony, co oddaje poczucie nadmorskiego klimatu. Molo w Kołobrzegu to jeden z najbardziej charakterystycznych punktów do kołobrzeskiego kurortu, dlatego obowiązkowo trzeba wpisać go do planu wycieczki.

Kino 8D to rozrywka zarówno dla dzieci od 3 roku życia, jak i dla tych dorosłych. Krótkie seanse, które pozwolą na czynne uczestniczenie w akcji, trwają 7 minut, jednak są bardzo intensywne i dostarczają wiele wrażeń. W filmie zmienia się temperatura, obraz wibruje, wodna bryza leci wprost na kamerę? Dokładnie to samo odczujesz, siedząc w fotelu. Zapachy zmieniają się i dostosowują do scen, które aktualnie są na ekranie. Każdy znajdzie coś dla siebie – kino oferuje animacje dla dzieci, przygodówki, a nawet horrory. Nie musisz długo zastanawiać się nad tym, czy chcesz wybrać się na seans, gdyż Kino 8D znajduje się 20 m od nas.

Ukryta Kraina to nic innego jak wystawa interaktywna skierowana głównie do najmłodszych, a także dla ich rodziców. Miejsce zabierze cię w ukryty świat magii, dorosłym pozwoli na spojrzenie okiem dziecka na świat, a samym dzieciom Ukryta Kraina w Kołobrzegu udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Hotel blisko promenady w Kołobrzegu

Wiedząc, jakie atrakcje można spotkać blisko promenady w Kołobrzegu, warto zastanowić się nad obiektem, który ma służyć wypoczynkowi, ale także umożliwić dostęp do różnorakich, ciekawych miejsc.

Doskonale sprawdzi się ośrodek Kielczanka, który poza świetną lokalizacją (100 m od morza) oferuje wiele korzyści, które pozytywnie wpłyną na cały wyjazd. Obfite posiłki, które są w cenie pakietów (śniadanie, obiad, kolacja), zrobione są z jakościowych składników, przygotowane przez odpowiednio wykwalifikowanych kucharzy z doświadczeniem pozwolą ci wczuć się mocniej w nadmorski klimat. Wiele zabiegów fizjoterapeutycznych i masaży, które oferujemy, pozwolą ci się odprężyć i zapomnieć o problemach.

Hotel Kielczanka to doskonały wybór dla tych, którzy chcą być blisko morza i czerpać korzyści ze znajdujących się wokół atrakcji, jak i dla tych, którzy cenią sobie spokój i liczą na kameralną atmosferę okraszoną spokojem i rodzinną atmosferą w obiekcie.