Hotele przy promenadzie w Kołobrzegu

21.03.2022

Podczas planowania urlopu zwraca się uwagę na wiele czynników. Warto na to poświęcić odpowiednią ilość czasu, gdyż wtedy mamy pewność, że wyjazd, który planujemy, spełni nasze oczekiwania. Jednym z najważniejszych elementów jest wybór hotelu, w którym będziemy przebywać na czas urlopu. Nad morzem jest naprawdę wiele obiektów, w różnych standardach, jednak na co zwracać uwagę przy wyborze?

Kołobrzeg kojarzy się z plażą, promenadą i molo. Dlatego najlepiej wybrać ośrodek wypoczynkowy, który znajduje się najbliżej tych atrakcji. Jednym z takich ośrodków jest Hotel Kielczanka.

Wszystko na miejscu

Hotel blisko promenady, molo czy po prostu plaży jest świetnym rozwiązaniem, gdyż możesz tam pójść dosłownie wtedy, kiedy najdzie cię ochota. Nie musisz tłoczyć się w komunikacji miejskiej, tracąc czas i ponosząc dodatkowe koszty. Kielczanka znajduje się zaledwie 100 m od morza.

Promenada w Kołobrzegu to miejsce, który powinien zobaczyć absolutnie każdy turysta. Zazwyczaj jest oblegane przez wielu turystów, jednak nie bez powodu. To miejsce tętniące życiem, jest charakterystycznym punktem w mieście. Rozciąga się od mola aż po latarnię morską.

Warto udać się na latarnię morską, gdzie po wykupieniu biletu możemy wejść na sam szczyt i podziwiać piękne widoki całego miasta. To jedna z najlepszych atrakcji całego miasta, warto wtedy wziąć aparat do ręki i uchwycić te niesamowite kadry, które rozpościerają się aż do horyzontu.

Więcej zalet

Bliskość do najpopularniejszych atrakcji w Kołobrzegu to nie jedyna zaleta Hotelu Kielczanka. Poza rewelacyjną lokalizacją ośrodku wypoczynkowego skupiamy się także na tym, aby sam pobyt w Kielczance był przyjemny. Przytulne pokoje, które są przestronne i wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak czajnik, łazienkę z prysznicem czy telewizor sprawią, że poczujesz się jak w domu. Kameralna atmosfera i przyjazny personel, który jest z nami wiele lat, zachęci Cię do częstszego odwiedzania naszego obiektu.

W Kołobrzegu znajduje się naprawdę wiele obiektów, różnych standardów, jednak lepiej wybrać opcję pośrodku. Dlaczego? Tanie noclegi mogą nie spełnić twoich oczekiwań, a zbyt drogie pochłoną znaczną część budżetu na wakacje. Warto wybrać coś pomiędzy z gwarancją jakości. Hotel Kielczanka jest idealnym wyborem, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Przy wyborze ośrodka wypoczynkowego trzeba przede wszystkim kierować się jego lokalizacją, ofertą, a także ceną. Kielczanka jest uniwersalna, dlatego zachęcamy cię do kontaktu i przejrzenia całej naszej oferty.