Masaże w Kołobrzegu

08.09.2022

Masaże kojarzą nam się przede wszystkim z relaksem i odpoczynkiem, w towarzystwie pozytywnie nastrajającej muzyki i profesjonalnym masażystą. Jest to tylko jedna z zalet, która płynie z korzystania z tego typu zabiegów.

Masaże, ale nie tylko

Masaże w Kołobrzegu to świetna okazja do tego, aby poza regeneracją mięśni, odpocząć w uzdrowiskowym klimacie pełnym dobroczynnych pierwiastków, które znajdują się w nadmorskim powietrzu. Jod, którego na próżno szukać w innych rejonach Polski, usprawnia i pozytywnie wpływa na działanie tarczycy.

Masaż zapobiega zakrzepom, przyśpiesza krążenie krwi, wspomaga dotlenieniu tkanek, a co najważniejsze, poprawia ich elastyczność, dzięki czemu czujemy się lepiej we własnym ciele i mamy mniejszą szansę na doznanie kontuzji. Dlaczego? Ponieważ napięte struktury mięśniowe wywierają nacisk na staw, przez co ten jest bardziej obciążany i może to prowadzić nawet do problemów zwyrodnieniowych.

Warto wybrać się na wakacje do Kołobrzegu w celach podreperowania zdrowia. Poza licznymi turnusami rehabilitacyjnymi, które organizujemy w każdej porze roku, mamy w ofercie ogromną ilość zabiegów masażowych, które wykonywane są przez prawdziwych specjalistów. Nasi fizjoterapeuci i masażyści mają wykształcenie, poparte wieloletnim doświadczeniem w pracy z ciałem człowieka. To połączenie sprawi, że techniki przez nas stosowane będą jak najbardziej efektywne.

Wiele rodzajów

Nasi masażyści stosują wiele technik, które sprawiają, że zabiegi są różnorodne, ale także inaczej wpływają na nasze ciało.

W naszej ofercie znajdą się hydromasaże, masaże wirowe, masaże klasyczne, masaże tkanki łącznej, masaże limfatyczne, a także wiele innych. Obejrzyj nasz katalog zabiegów i wybierz ten najbardziej odpowiedni dla ciebie.

Masaże są praktycznie dla każdego. Sportowcy, korzystając z nich, mogą doświadczyć szybszej regeneracji swoich mięśni. Osobom starszym, którym brakuje ruchu, pozwoli odblokować struktury mięśniowe i pozbyć się dolegliwości bólowych.

Z oferty masaży w hotelu Kielczanka możesz skorzystać zawsze, nawet jeżeli nie jesteś zakwaterowany w obiekcie, ceny i jakość wykonywanych przez nas usług są na takim samym wysokim poziomie.