Prywatne sanatorium – atuty

15.10.2021

Chcąc zregenerować swoje siły i wyciszyć się, często decydujesz się na wybór odpowiedniego sanatorium, które zapewni Ci wypoczynek oraz powrót do zdrowia. Aby uzyskać skierowanie do sanatorium z NFZ, czeka Cię wiele formalności. Lista oczekujących jest bardzo długa, co sprawia, że na wyjazd możesz czekać nawet do 2 lat, w zależności od województwa. Naprzeciw wychodzą prywatne sanatoria, do których bezproblemowo udasz się nawet bez skierowania. To niezwykle istotne, gdyż możesz skorzystać z oferty sanatorium dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Prywatny ośrodek wypoczynkowy Kielczanka nad morzem jest świetnym rozwiązaniem dla seniorów chcących poprawić swój stan zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Długie kolejki w NFZ

Decydując się na wybór prywatnego sanatorium, masz pewność, że nie będziesz długo czekać na swój turnus rehabilitacyjny. Lista oczekujących na skierowanie z NFZ jest nieskończenie długa. Zwlekanie z wyjazdem niesie za sobą wiele negatywnych skutków – chcąc wybrać się do sanatorium, liczysz na wyciszenie i relatywnie szybki powrót do sprawności. Zdrowie powinno być priorytetem, dlatego nie ma na co czekać.

Bogata oferta

Prywatne sanatoria cieszą się bogatą ofertą usług, takich jak zabiegi fizjoterapeutyczne, kosmetyczne, masaże. W ośrodku wypoczynkowym Kielczanka możesz skorzystać z zabiegów dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Zabiegi masażowe świetnie rozluźnią napięte mięśnie, przez co poczujesz ulgę i odprężenie. Masaż znacznie wpływa na redukcję stresu, co jest niezwykle ważne, gdyż decydując się na taki wyjazd, właśnie tego oczekujesz.

Bliski dostęp do morza sprawia, że możesz w każdej chwili skorzystać z jego uroków. Nawet w okresie zimowym warto z niego skorzystać. Na plaży znajduje się niewiele osób, co pozwoli na spokojny spacer okraszony pięknymi widokami polskiego morza.

Sale fitness

Wyposażona sala fitness w sprzęty typu drabinki, maty, piłki, a także orbitreki, bieżnie czy rowery stacjonarne pozwolą na rozgrzanie mięśni i przypływ endorfin podczas wysiłku fizycznego. Energiczna muzyka na sali wprawi cię w nastrój, który pozwoli na satysfakcjonujący trening.

Sale fitness to bardzo niedoceniany element wypoczynku podczas pobytu w sanatorium. Robiąc treningi typu mobility, można znacząco wpłynąć na zwiększenie ruchomości w stawach, zredukowanie bólu, a także cieszenie się sprawnością.

Prywatne sanatorium to o wiele lepszy wybór, gdyż w dowolnym momencie możesz skorzystać z jego usług. Rezerwując u nas turnus rehabilitacyjny, możesz być pewien, że zadbamy o Ciebie tak, jak należy i będziesz do nas regularnie wracał. Ogromna ilość zabiegów, którą oferujemy, poprawi twoje samopoczucie oraz zredukuje stres. Sprawimy, że po powrocie do domu, będziesz wypoczęty i pełen sił. Ośrodek wypoczynkowy Kielczanka czeka na twoją rezerwację. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę kontakt i zadzwonisz do nas lub napiszesz maila.