Restauracje przy promenadzie w Kołobrzegu

07.07.2022

Wakacje nad morzem zazwyczaj kojarzą się nam z ciepłym piaskiem na plaży, słonecznym niebem, a także uzdrowiskowym klimatem, który nas otacza. Idąc wzdłuż promenady w Kołobrzegu, można zobaczyć naprawdę ciekawe miejsca, a także kupić pamiątki czy po prostu zjeść w restauracji. Wiele osób w czasie wyjazdu oszczędza na jedzeniu, zapychając się niezdrowymi produktami typu fastfood. Jednak to błąd – restauracje serwujące dania znad morskiego klimatu potrafią otworzyć nas na nowe doznania smakowe i sprawić, że odkryjemy kuchnię na nowo. Owoce morza, ryby w dodatku ze świeżymi warzywami i odpowiednio dobranymi przyprawami to coś, czego nie zapomina się na długo. Zatem gdzie zjeść przy promenadzie w Kołobrzegu?

Hotel i restauracja w jednym

Hotel Kielczanka poza ofertą noclegów i turnusów rehabilitacyjnym, na swoim pokładzie ma restaurację, która serwuje pyszne dania, bogate w witaminy i minerały. Forma szwedzkiego stołu sprawi, że zjesz to, na co dokładnie masz ochotę. Między godz. 08:00 a 10:00 w restauracji serwujemy śniadania, między 13:00 a 15:00 - obiady, a między 17:00 a 19:00 - kolacje. Na uwagę zasługuje fakt, że nie musisz być zakwaterowanym w naszym ośrodku, aby móc skorzystać z naszej kuchni – nawet będąc w innym hotelu, można przyjść specjalnie do nas, tylko po to, aby skosztować naszych najróżniejszych dań.

Ośrodek wypoczynkowy Kielczanka znajduje się tuż przy promenadzie, dlatego po długiej wędrówce, szybko można trafić do nas, aby móc zregenerować siły i zjeść pełnowartościowy posiłek. Dla smakoszy najróżniejszych deserów i kawy także jesteśmy otwarci – na naszym pokładzie znajduje się kawiarnia, która zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów kawy.

Hotel Kielczanka, będąc w centrum atrakcji, jest doskonałym wyborem nie tylko na nocleg, ale także jako restauracja. Bliski dostęp do atrakcji takich jak Kino 8, promenada, molo, Muzeum 6D, a także wielu innych sprawia, że robiąc sobie przerwę od zwiedzania, nie oddalasz się od najciekawszych miejsc w Kołobrzegu.