Wakacje w Kołobrzegu

30.11.2022

Wakacje w Kołobrzegu to świetny pomysł na wyjazd dla każdego. Obiekty sportowe, ciepły piasek, szum morskich fal, klimatyczne restauracje i kawiarnie przy akompaniamencie wszechobecnego gwaru, to coś, co spodoba się tym pragnącym wakacji z wrażeniami, gdzie nie ma miejsca na nawet szczyptę nudy. Warto pamiętać, że Kołobrzeg to miasto uniwersalne – znajdą się także obiekty w kameralnych miejscach, które pozwolą na spokojny wypoczynek, bez otaczającego zgiełku miasta.

Liczne atrakcje

Kołobrzeg słynie z wielu atrakcji, które często nie bez powodu są oblegane przez turystów, ale także przez tubylców. Wyjazd nad morze bez przejścia przez molo czy promenadę jest jak pójście na dyskotekę bez tańczenia, gdyż te miejsca to najjaśniejsze punkty wycieczkowe w całym mieście. Wzdłuż promenady, która rozciąga się od molo aż po zabytkową latarnię morską, można napotkać na liczne restauracje i kawiarnie, które umilą pobyt nad morzem, a także pozwolą na chwilę wytchnienia w otoczeniu nadmorskiego klimatu. Nie brakuje także sklepów z pamiątkami, dzięki czemu możesz gromadzić wspomnienia z wyjazdu.

Nie tylko wzdłuż promenady znajdują się atrakcje. W pobliżu naszego ośrodka wypoczynkowego Kielczanka napotkać możemy takie obiekty jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina, Muzeum 6D, a także Muzeum Figur Woskowych – atrakcje te zadowolą w szczególności tych najmłodszych.

Plaża to nie wszystko

Wizja wakacji w Kołobrzegu, w której wylegujemy się na plaży, w otoczeniu ciepłego piasku i prażącego słońca brzmi interesująco, jednak urlop można spędzić nieco bardziej aktywnie, zwiedzając więcej miejsc, dzięki temu dostarczając więcej wrażeń i wspomnień z wyjazdu. Warto także pojechać do centrum Kołobrzegu, aby zwiedzić miasto – dojazd nie powinien być trudny, gdyż komunikacja miejska jest bardzo rozbudowana.

Dla aktywniejszych urlopowiczów świetną opcją będzie wypożyczenie roweru i jazda po ścieżce rowerowej zapewniająca widoki, które zapamiętasz na długo. Piłka plażowa to także element, którego wręcz nie można pominąć przy wyjeździe nad morze.

Więcej udogodnień

Aby urlop przebiegał pomyślnie, zgodnie z twoimi oczekiwaniami, warto wybrać obiekt wypoczynkowy, który poza noclegiem oferuje coś w zanadrzu. Hotel Kielczanka poza miejscami do noclegu, oferuje także pełen pakiet wyżywienia (śniadanie, obiad kolacja), salę fitness, zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże, a także miły i przyjazny personel, który jest niezmienny od lat. Przyjedź do nas i sam się przekonaj.