Zabiegi w Kołobrzegu

10.06.2022

Fizykoterapia jest jedną z dziedzin fizjoterapii, która wykorzystuje działanie czynników fizycznych w celach leczniczych. Jej działanie jest potwierdzone wieloma badaniami naukowymi, a same zabiegi mają realny wpływ na poprawę zdrowia i jakości życia pacjenta.

Zabiegi w Kołobrzegu to dodatkowy atut, gdyż poza konkretnymi sposobami leczenia, masz okazję do korzystania z uzdrowiskowego nadmorskiego klimatu, w którym znajduje się wiele pierwiastków leczniczych.

Warto skorzystać z turnusu rehabilitacyjnego nad morzem, w ofercie mamy pakiety, które pomogą odpocząć od zgiełku miasta, a także wpłyną realnie na podreperowanie zdrowia naszych gości.

Specjaliści wiedzą co robią

Nasza wykwalifikowana kadra fizjoterapeutyczna ma wiele lat doświadczenia w pracy nad ciałem człowieka. Dzięki temu zabiegi będą przebiegały delikatnie oraz w miłej atmosferze.

Jest wiele technik zabiegów, które w różny sposób stymulują i regenerują nasze tkanki. Kielczanka oferuje zabiegi laserowe, które poprzez biostymulację laserową znajdą zastosowanie w leczeniu trudno gojących się ran, takich jak neuropatia cukrzycowa, przewlekłe stany zapalne np. zapalenie ścięgien, choroby zwyrodnieniowe stawów, czy też przeciążenie mięśni.

Krioterapia miejscowa to zabieg polegający na dostarczeniu bardzo niskiej temperatury do miejsca objętego chorobą. Stosuje się go przede wszystkim do zmian skórnych, np. brodawki, ale także w leczeniu chorób nowotworowych w obrębie jamy brzusznej.

Wiele innych zabiegów

W ofercie obiektu wypoczynkowego Kielczanka znajduje się szereg innych zabiegów, które mają korzystny wpływ na twoje zdrowie. Możesz z nich skorzystać nawet wtedy, gdy nie jesteś zakwaterowany w naszym ośrodku. Ceny wciąż są takie same, nie zmienia się także podejście do Ciebie i profesjonalizm fizjoterapeutów. Zachęcamy do poznania całej oferty zabiegów: KATALOG ZABIEGÓW