Zima nad morzem Bałtyckim - Jak spędzić tutaj idealne ferie zimowe?

06.10.2021

Myśląc o wakacjach nad Bałtykiem, zapewne pierwsze co wpada Ci do głowy, to słoneczna pogoda, ciepły piasek i wszechobecny wakacyjny klimat. Możesz wypocząć, wylegując się na plaży, jedząc lody i korzystając z różnorakich atrakcji. Wakacje nad morzem na pewno kojarzą Ci się z letnią porą roku. A gdyby tak wybrać się do Kołobrzegu w okresie ferii zimowych? Czy może lepiej poczekać do lata?

 

Błędne przekonanie

W głowie Polaków zakorzeniło się przekonanie, że w okresie letnim wyjeżdża się nad morze, a w zimowym wybiera się w góry. W końcu rozum podpowiada nam, że tylko przy odpowiednio wysokiej temperaturze i bezchmurnym niebie, możemy korzystać z dobrodziejstw słońca i się opalać. Jednak warto pamiętać, że wyjazd nad morze to nie tylko bierny wypoczynek – zdecydowanie lepsze będzie aktywne spędzanie wolnego czasu.

 Wbrew pozorom w okresie zimowym jest o to dużo łatwiej. Zatem co można robić, aby spędzić przyjemnie czas nad Morzem Bałtyckim, a zarazem wypocząć aktywnie, gdy na zewnątrz temperatura jest niska?

Czasem warto odpocząć od miejskiego zgiełku…

W dzisiejszym świecie wszystko dzieje się szybko – nie ma prawie miejsca na odreagowanie w związku z przytłaczającymi nas obowiązkami. W takiej sytuacji nieoceniona jest cisza i spokój. Aura zimowa sprzyja tym warunkom — spustoszenie plaż, czy też szlaków to naturalna rzecz w okresie zimowym. Spokojny spacer mad brzegiem morza bez zbędnego hałasu pozwoli na wytchnienie naszego organizmu oraz wprowadzenie w stan relaksacyjny.

Noclegi, które sprawiają, że Twoje ferie zimowe staną się lepsze

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę, aby wypoczynek w czasie ferii zimowych był udany, jest kwestia noclegu. W Kołobrzegu warto postawić na nasz hotel Kielczanka. Ciepła i przytulna atmosfera sanatorium przypomina tę panującą w domowym zaciszu, a kameralny klimat pozwoli Ci na spokojny wypoczynek. Budynek znajduje się w odległości 100 m od plaży, dzięki czemu masz szybki dostęp do uroków Morza Bałtyckiego.

Hotel to nie tylko nocleg

Poza przytulnymi pokojami oferujemy także wiele rodzajów zabiegów leczniczych, relaksacyjnych i kosmetycznych, które korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie i samopoczucie. Bycie w ciągłym stresie sprawia, że nasze ciało staje się coraz bardziej napięte, dlatego warto skorzystać z naszych usług, aby się odprężyć i maksymalnie wykorzystać czas ferii zimowych. Zabiegi wykonują nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci, masażyści i kosmetyczka.

 

Rodzinna atmosfera

W nasz skład wchodzi personel, którego staż wynosi średnio aż 12 lat! Jeżeli często korzystasz z naszych usług, na pewno nie zostaniesz zapomniany, przez co będziesz się czuł we własnym domu nad morzem.

Przez żołądek do serca

Wiemy, że jedzenie to jeden z kluczowych czynników branych przy wyborze hotelu. Dlatego chcąc sprostać oczekiwaniom naszych gości, postawiliśmy na zdrową kuchnię, w której posiłki przygotowane są z wysokojakościowych produktów. Naturalne, a przede wszystkim smaczne składniki naszych dań sprawią, że doświadczysz niezapomnianych doznań kulinarnych. Odpowiednie dostarczanie witamin w czasie zimowym jest niezwykle ważne, dlatego przygotowujemy dla Ciebie tylko pełnowartościowe posiłki.

Zimowe ferie nad morzem to idealny pomysł na aktywny odpoczynek. Nasze prywatne sanatorium zapewni Ci odetchnięcie od miejskiego zgiełku i wrócisz z pełnymi siłami do swoich obowiązków. Domowa i kameralna atmosfera wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami w celu zarezerwowania pokoju.

Rezerwacje:

Tel.: 94 35 455 25

Mail: rezerwacje@kielczanka.pl