Voucher podarunkowy na zabiegi

Zabiegi SPA to niezawodny sposób na zachowanie zdrowia i urody, a także sprawdzona metoda w walce z wieloma schorzeniami. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama zabiegów upiększających, odprężających i leczniczych.

 

ZOBACZ LISTĘ OFEROWANYCH PRZEZ NAS ZABIEGÓW

 

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu spersonalizowaną ofertę adekwatną do Państwa problemów zdrowotnych, oczekiwań i możliwości. Pragniemy, by to właśnie w naszym SPA pielęgnowali Państwo swoją urodę, odzyskiwali dobre samopoczucie, zrzucali z siebie ciężar stresującej codzienności i wracali do zdrowia. 

Oddając Państwa pod opiekę naszych fizjoterapeutów i masażystów, jesteśmy w pełni przekonani, że trafiają Państwo w najlepsze ręce. To ludzie z pasją, zaangażowaniem i wieloletnim doświadczeniem.

Na podstawie poniższej charakterystyki poszczególnych zabiegów mogą Państwo samodzielnie dokonać wyboru odpowiedniego zabiegu, zasięgnąć porady lekarskiej lub skorzystać z pomocy pracowników SPA, którzy zawsze chętnie służą pomocą.

 

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z Ośrodkiem KIELCZANKA pod numerem tel.: 94 35 455 25 lub email na adres: rezerwacje@kielczanka.pl

Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. W przypadku realizacji vouchera - obowiązuje cena zabiegów aktualna w dniu dokonania rezerwacji.

Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. Voucher musi być zrealizowany podczas jednej wizyty w Ośrodku KIELCZANKA.