Zabiegi lecznicze w Kielczance alternatywą dla kolejek w NFZ

09.01.2023

Aby rehabilitacja po przebytym urazie lub zabiegi wspomagające funkcjonowanie organizmu przyniosły pożądany efekt, powinny być wdrożone jak najszybciej. Niestety realia Narodowego Funduszu zdrowia, a przede wszystkim niedobór specjalistów sprawiają, że cierpiący na dolegliwości bólowe pacjenci tygodniami czekają na swoją kolej. Ze względu na uzdrowiskowy charakter Kołobrzegu, dla mieszkańców miasta i okolic istnieją alternatywy, które pozwalają błyskawicznie poprawić stan zdrowia.

 

Ośrodek Kielczanka w Kołobrzegu posiada rozbudowaną bazę zabiegową, która z powodzeniem zastępuje kuracje realizowane w ramach NFZ, bez konieczności czekania w długich kolejkach. Dodatkowymi atutami są także indywidualne podejście do pacjenta, elastyczny harmonogram wykonywania zabiegów i dogodna lokalizacja obiektu przy głównej promenadzie.

 

W bogatej ofercie zabiegów leczniczych wykonywanych w Kielczance znajduje się wiele kuracji typowo zalecanych przez specjalistów (m. in. ortopedów, geriatrów, reumatologów), do których należą:

 

MASAŻE

 

Ośrodek oferuje szeroką gamę masaży, takich jak masaż klasyczny, masaż bańką chińską, masaż leczniczy czy masaż relaksacyjny. Masaże te mogą być skutecznym sposobem na złagodzenie bólu i napięcia mięśniowego, a także na poprawę ogólnego samopoczucia.

 

REHABILITACJA

 

W Kielczance dostępne są również zabiegi rehabilitacyjne, takie jak kinezyterapia czy masaże lecznicze. Te zabiegi pomogą w przywróceniu sprawności po urazach lub operacjach oraz zmniejszą dolegliwości bólowe.

 

HYDROTERAPIA

 

W Ośrodku wykonywane są również kąpiele lecznicze i bardzo popularne masaże wirowe. Tego rodzaju kuracje mogą być skuteczne w leczeniu różnych schorzeń, takich jak choroby układu ruchu czy choroby skóry.

 

Atrakcyjne pakiety zabiegowe zapewniają korzystną cenę podczas odbywania długich kuracji:

Cena za pakiet zabiegowy (3 zabiegi): 50 zł

Przy zakupie 5 pakietów: 240 zł

Przy zakupie 10 pakietów: 450 zł.

PAKIETY ZABIEGOWE:

Skręcony staw kolanowy/skokowy:

- laser

- ultradźwięki

- krioterapia

Bóle kręgosłupa lędźwiowego/szyjnego/piersiowego:

- prądy Tens

- laser

- krioterapia

Rwa kulszowa/barkowa:

- prądy Tens

- laser

- lampa Sollux lub bioptron

Halluksy:

- ultradźwięki

- laser

- krioterapia

Mięśnie/ścięgna/więzadła:

- krioterapia

- prądy Tens

- interdyn lub diadynamik

Bóle rąk/nóg:

- masaż wirowy

- laser

- okłady borowinowe lub magnetronik

Bóle kostno-stawowe:

- okłady borowinowe

- lampa Sollux

- magnetronik

Zatoki:

- inhalacje solankowe

- lampa Sollux

- bioptron

Pakiet po COVID-19:

- tlenoterapia

- inhalacje solankowe

- Hydro Jet.

 

Oprócz wymienionych zabiegów, Kielczanka w Kołobrzegu oferuje również inne usługi lecznicze, takie jak fizjoterapia, kuracje z zastosowaniem borowiny i soli, aquavibron, jonoforeza, magnetoterapia, tlenoterapia, krioterapia czy liczne zabiegi upiększające.

 

Kielczanka w Kołobrzegu zlokalizowana jest przy głównej promenadzie (ul. Rodziewiczówny 15). Warto skontaktować się z obsługą hotelu (tel. +48 881 662 959, +48 94 35 455 25), aby dowiedzieć się więcej o dostępnych zabiegach i ich cenach. Szczegółowe informacje znajdują się również na stronie internetowej Ośrodka (https://www.kielczanka.pl/zabiegi).