Zabiegi

Zabiegi SPA to niezawodny sposób na zachowanie zdrowia i urody, a także sprawdzona metoda w walce z wieloma schorzeniami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów upiększających, odprężających i leczniczych wykonywanych przy pomocy wysokiej jakości, atestowanego sprzętu. Poniżej przedstawiamy cennik oraz charakterystykę zabiegów. Oferowane przez nas pakiety spa gwarantują poprawę urody a zabiegi lecznicze zawarte w ofertach pobytowych pomogą odzyskać zdrowie i pogodę ducha. Więcej o aktualnych ofertach można przeczytać w zakładce OFERTY.

Oddając Państwa pod opiekę naszych fizjoterapeutów i masażystów, jesteśmy w pełni przekonani, że trafiają Państwo w najlepsze ręce. To ludzie z pasją, zaangażowaniem i wieloletnim doświadczeniem w pracy z ciałem potwierdzonym licznymi dyplomami. Na podstawie poniższej charakterystyki poszczególnych zabiegów mogą Państwo samodzielnie dokonać wyboru odpowiedniego zabiegu, zasięgnąć porady lekarskiej lub skorzystać z pomocy pracowników SPA, którzy zawsze chętnie służą pomocą. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu spersonalizowaną ofertę adekwatną do Państwa problemów zdrowotnych, oczekiwań i możliwości. Pragniemy, by to właśnie w naszym SPA pielęgnowali Państwo swoją urodę, odzyskiwali dobre samopoczucie, zrzucali z siebie ciężar stresującej codzienności i wracali do zdrowia. Uśmiech na Waszych twarzach jest dla nas najmilszą formą podziękowania za starania, jakie każdego dnia podejmujemy, byście czuli się u nas dobrze.

 

Zapraszamy panie i panów po 16 roku życia. Niezależnie od tego, czy są Państwo Gośćmi naszego Ośrodka czy nie, 3 rzeczy pozostają niezmienne - cennik zabiegów, wysoka jakość usług i przyjazna atmosfera.

Cennik i charakterystyka zabiegów

Zabiegi SPA

Czas Cena

Rytuał nawilżający *NOWOŚĆ

Rytuał dedykowany dla skóry suchej i szorstkiej. Peeling całego ciała wraz z przemasowaniem całego ciała masłem Shea Organique.

70 min 200 zł

Rytuał wygładzający *NOWOŚĆ

Rytuał dedykowany dla skóry podrażnionej. Peeling całego ciała wraz z przemasowaniem całego ciała masłem Shea Organique.

70 min 200 zł

Hydromasaż

Masaż przy użyciu wody, który poprawia ukrwienie skóry i mięśni, ułatwia usunięcie z komórek pozostałości metabolizmu. Korzystnie wpływa na układ kostny, mięśniowy, krążenia i nerwowy.

10 min. 22 zł

Kąpiel perełkowa *BESTSELLER

Kąpiel w tonizowanej wodzie zwykłej lub leczniczej z dodatkiem olejków i emulsji, które mają działanie odprężające. Zabieg polecany w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób mięśni, skóry, żylaków, zapalenia nerwów, a także stanów napięcia emocjonalnego, nerwic i bezsenności.

Dostępne opcje kąpieli perełkowej:

10 min.  20 zł

Kąpiel perełkowa z olejkami relaksująco- aromatycznymi *BESTSELLER

Kąpiel perełkowa wzbogacona olejkami wykorzystywanymi w aromaterapii.

10 min. 24 zł

Kąpiel perełkowa z esencją borowinową

Kąpiel, która regeneruje, odżywia i dotlenia tkanki ciała, wspomaga proces przemiany materii i wydalanie toksyn. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozluźniająco. Niewskazana m.in.: dla  kobiet w ciąży, osób chorych na cukrzycę, miażdżycę, niedokrwistość, walczących z żylakami, kruchością naczyń krwionośnych i problemami ciśnieniowymi. Poleca się ją szczególnie osobom aktywnym sportowo.

10 min.  24 zł

Kąpiel perełkowa z solą leczniczą

Kąpiel przy użyciu jonów węglanowych, sodu, wapnia, magnezu i żelaza. Łagodzi zmiany skórne, koi nerwy i rozluźnia mięśnie. Pomaga w walce z bezsennością, stwardnieniem rozsianym, reumatoidalnym zapaleniem stawów czy zwyrodnieniami kręgosłupa. Unikać jej powinny osoby z odwapnieniem kości, chore na gościec, czy będące w stanie silnego wyczerpania organizmu

10 min. 24 zł

Kąpiel aromatyczno-relaksacyjna w soli kłodawskiej (Organique)*NOWOŚĆ

10 min. 28 zł

Kąpiel kwasowęglowa

Zabieg wykorzystuje wodę ze zwiększoną ilością dwutlenku węgla, przez co powoduje obniżenie  we krwi cholesterolu, glukozy, a także ciśnienia tętniczego. Wspomaga wentylację płuc i ukrwienie kończyn dolnych. Poprawia nastrój i przywraca równowagę snu. Silna astma, niewydolność oddechowa i układu krążenia, miażdżyca, stany pozawałowe i problemy z krzepliwością krwi wykluczają możliwość korzystania z zabiegu.

10 min. 29 zł

Masaż wirowy kończyn

Kąpiel wirowa to rodzaj podwodnego masażu kończyn, który odbywa się w specjalnych wannach. Wodę wprawioną w ruch wirowy wykorzystuje się w rehabilitacji do przekrwienia kończyn górnych i dolnych, w wyniku czego mamy do czynienia ze zmniejszeniem obrzęków, zastoju żylnego, rozluźnieniem przykurczów i napięcia mięśniowego oraz łagodzeniem bólu. Masaż można wykonać przy użyciu solanki, esencji borowinowej lub olejków, które wzmacniają doznania i efekty zabiegu.

Dostępne opcje masażu:

   
Masaż wirowy kończyn górnych 10 min. 18 zł
Masaż wirowy kończyn górnych z (olejkami, esencją borowinową , solanką) 10 min. 20 zł
Masaż wirowy kończyn dolnych 10 min. 18 zł
Masaż wirowy kończyn dolnych z (olejkami, esencją borowinową, solanką) 10 min. 20 zł

 

Masaż Czas Cena

Masaż klasyczny całego ciała *BESTSELLER  

To najpopularniejsza technika masażu, który polega na ugniataniu, rozcieraniu, oklepywaniu i głaskaniu. Prócz właściwości relaksacyjnych  masaż ten ma dobroczynny wpływ na urodę i zdrowie.  Skutecznie łagodzi skutki stresu, niweluje napięcie nerwowe, pobudza układ krwionośny i limfatyczny, usprawnia działanie mięśni i stawów i poprawia wygląd skóry. 

Dostępne opcje masażu:

50 min. 115 zł
Masaż klasyczny kręgosłupa 15 min. 45 zł
Masaż klasyczny odcinkowy 10 min. 35 zł

Aqavibron

Aquavibron to sprzęt stosowany w masażach leczniczych o charakterze wibracyjnym. Zabieg z wykorzystaniem aparatu Aquavibron poleca się osobom z reumatyzmem, artretyzmem, zwyrodnieniami, bólami mięśniowymi, odmrożeniami, odleżynami, a także osobom zestresowanym, cierpiącym z powodu depresji, drętwienia kończyn, nocnego moczenia, stwardnienia rozsianego, czy bóli po mastektomii. Sprzęt znajduje zastosowanie również w leczeniu  dzieci z astmą oskrzelową, porażeniem mózgowym i zespołem Downa, nie zaleca się go używać w przypadku kobiet w ciąży z infekcją i osób z gorączką. Przeciwwskazaniem do zastosowania zabiegu są również m.in. choroby nowotworowe, ostre stany zapalne, zaawansowane żylaki, czy owrzodzenia skóry.

10 min. 25 zł

Hydro Jet

Nowoczesne urządzenie do masażu wodnego poprzez powłokę kauczukową, która oddziela ciało od wody. Masaż ten działa odprężająco na cały organizm i łagodzi objawy bólowe kręgosłupa i stawów. Łączy w sobie elementy siły, ciepła i wody wspomagające relaks, odnowę biologiczną i wypoczynek.

15 min 24 zł

Masaż wibracyjno- relaksacyjny

Rodzaj masażu, który odbywa się w fotelu masującym, stosowany w leczeniu zespołów bólowych i zwyrodnień kręgosłupa, zaniku mięśni przykręgosłupowych, rwie kulszowej, czy niedowładach po udarze mózgu. Poleca się go również osobom po przebytych operacjach kręgosłupa i prowadzącym siedzący tryb życia. Poza tym masaż wibracyjno-relaksacyjny dobroczynnie wpływa na psychikę i gospodarkę hormonalną. Odpręża, pobudza siły witalne, wspomaga walkę nawet ze stanami depresji.

10 min. 15 zł

Masaż tkanki łącznej

Efekty terapeutyczne uzyskuje się poprzez odruchy skórno-trzewne autonomicznego układu nerowego. Technika tego masażu polega na rozcieraniu małymi ruchami palców miejsc wrażliwych w tkance łącznej. W zależności od warstwy, w której przeprowadza się zabieg, rozróżnia się techniki skórną, podskórną i powięziową. Podczas zabiegu należy w odpowiedniej kolejności masować strefy zmian łącznotkankowych.

10 min. 70 zł

Masaż świecą aromatyczną (Organique) *NOWOŚĆ

Masaż świecą jest wykonywany na całym ciele. Sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka, doskonale nawilżona i sprężysta. Pomaga zwalczać cellulit i łagodzi podrażnienia. Zawarte w olejach antyoksydanty mają kompleksowe działanie anty-aging - zwalczają wolne rodniki i zapobiegają starzeniu się skóry. Ten niezwykły masaż doskonale odpręża i poprawia samopoczucie. Likwiduje stres oraz zmęczenie.

Dostępne opcje masażu:

   
Masaż całego ciała świecą aromatyczną (Organique) 50 min. 140 zł
Masaż częściowy świecą aromatyczną (Organique) 25 min. 75 zł

Masaż relaksacyjny masłem Shea (Organique) *NOWOŚĆ

Masło Shea to naturalny balsam o wszechstronnym działaniu anty-aging. Masaż masłem Shea podgrzanym do komfortowej temperatury zapewnia doskonały relaks i rozluźnienie mięśni. Jedwabista konsystencja masła, przyjemny zapach i optymalna temperatura czynią ten masaż zupełnie wyjątkowym. Masaż wprowadza w stan pełnego relaksu, likwiduje stres i zmęczenie. Rozluźnia napięte mięśnie i stawy, przywracając dobre samopoczucie. Znakomicie regeneruje skórę i mięśnie.

Dostępne opcje masażu:

   
Masaż relaksacyjny całego ciała masłem Shea (Organique) 50 min. 140 zł
Masaż relaksacyjny cześciowy masłem Shea (Organique) 25 min. 75 zł

Masaż limfatyczny BOA odcinkowy

To zabieg wykorzystywany w profilaktyce niewydolności żył, leczeniu niewydolności limfatycznej, obrzęków górnych kończyn po mastektomii oraz różnego pochodzenia obrzęków kończyn dolnych. Stosowany w rehabilitacji oraz do zwalczania cellulitisu. Osoby z nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością nerek, zapaleniem stawów, chorobami skóry, astmą oskrzelową oraz nowotworami powinny go unikać.

Dostępne opcje masażu:

25 min. 30 zł
Masaż limfatyczny kończyn górnych lub kończyn dolnych 20 min. 50 zł
Masaż limfatyczny całego ciała 60 min. 100 zł

Masaż refleksyjny stóp

To forma akupresury, czyli masażu uciskowego stosowanego punktowo na stopach w celu poprawy ukrwienia, lepszego przepływu krwi w całym organizmie i oczyszczenia go z toksyn, a przede wszystkim, poprawy funkcjonowania  narządów wewnętrznych. Refleksoterapię wykorzystuje się w również w łagodzeniu  stanów migrenowych, napięcia nerwowo-emocjonalnego, czy nadpobudliwości. Masaż jest przyjemny i relaksujący.

20 min. 40 zł

Masaż  twarzy *BESTSELLER

Celem zabiegu jest poprawa ogólnej kondycji skóry twarzy. Masaż twarzy to świetny sposób na zmotywowanie skóry do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny. Jego systematyczne wykonywanie sprawia, że skóra jest gładsza, jędrna, dobrze ukrwiona i dotleniona, a zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne.

20 min. 45 zł

Masaż bańkami chińskimi

To rodzaj masażu o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych stosowany w szczególności w walce z cellulitem, tzw. skórką pomarańczową oraz nadmiarem brzusznej tkanki tłuszczowej. Poleca się go również osobom z bólami kręgosłupa, mięśni i stawów. Wspomaga krążenie limfy i ukrwienie. Wpływa też na ogólne polepszenie kondycji skóry.

15 min. 35 zł

Masaż całego ciała gorącymi kamieniami *NOWOŚĆ

Masaż fizjoterapeutyczny o działaniu regeneracyjnym. Odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i jędrność, zwiększa zdolność wysiłkową mięśni oraz ich regenerację po wysiłku. Łagodzi objawy i skutki stresu, w tym np. bóle wynikające z napięcia mięśniowego. Dobroczynnie wpływa na układ krążenia i limfatyczny. Masaż można wykonać, będąc w pełni zdrowym. Kobiety w ciąży oraz osoby z łamliwością kości, wadami serca, problemami żylnymi, nowotworami, chorobami zakaźnymi, a nawet gorączką nie mogą z niego skorzystać.

50 min. 140 zł

Masaż mechaniczny kręgosłupa gorącymi nefrytami

10 min. 18 zł

Masaż pleców gorącymi kamieniami * NOWOŚĆ

30 min. 70 zł

 

Zabiegi lecznicze Czas  Cena

Okłady borowinowe (odcinek)

Borowina poprawia obieg krwi w organizmie, rozgrzewa i rozluźnia mięśnie, przez co niweluje ból. Zabieg polecany osobom z chorobami aparatu ruchowego będącymi następstwem zapalenia, a także cierpiącym z powodu reumatyzmu mięśniowego i stawowego, artrozy, rwy kulszowej czy uszkodzenia kręgów.

15 min. 24 zł

Jonoforeza (z własnym lekiem)

To fizjoterapeutyczny zabieg o charakterze elektroleczniczym. Wykorzystuje przepływ prądu stałego, który przez skórę dostarcza lek do tkanek. Uczucie igiełek na skórze oznacza wchłanianie leku. Wskazaniem do przeprowadzenia jonoforezy są m.in.: blizny, bakteryjne stany zapalne skóry i tkanek miękkich, stany zapalne gałki ocznej, przewlekłe stany zapalne stawów, nerwobóle, bóle głowy, zespół rwy kulszowej, zaburzenia wymowy czy odmroziny.

Dostępne opcje jonoforezy:

10 min. 22 zł

Jonoforeza borowinowa

W czasie zabiegu wykorzystuje się prąd galwaniczny do wprowadzenia kwasów huminowych - najcenniejszego składnika borowiny przez skórę, w głąb ciała. Borowina to cenne źródło soli mineralnych, a jej związki działają przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwzapalnie. Zabieg szczególnie polecany w walce z chorobami reumatycznymi, nerwobólami zwyrodnieniami kręgosłupa i stawów, a także problemami włosów i paznokci.

10 min. 24 zł

Galwanoborowina

Zabieg wykorzystuje prąd stały, który w połączeniu z borowiną powodują lepsze dotlenienie i odżywienie komórek. Chemiczno-biologiczne składniki borowiny działają przeciwwirusowo, bakteriobójczo i przeciwbólowo. Poza tym przegrzewanie borowiną przyspiesza przemianę materii, normalizuje napięcie mięśni i uelastycznia je. Uszkodzone elementy stawowe regenerują się, a stawy odzyskują sprawność ruchową.

10 min. 26 zł

Prądy interferencyjne

Prądy interferencyjne są stosowane u chorych, którzy zmagają się m.in.: z bólami zwyrodnieniowymi stawów i krzyża, problemami krążenia obwodowego krwi, krwiakami, wysiękami, odmrożeniami, porażeniem nerwu twarzowego, nerwobólami, półpaścem, czy chorobą Raynauda. Ich zastosowanie zmniejsza ból, redukuje obrzęki oraz wzmacnia mięśnie i niweluje ich napięcie.

10 min. 18 zł

Tens

Nieinwazyjna metoda zwalczania bólu o charakterze stałym i ostrym, która za pomocą elektrostymulacji sprzyja leczeniu bóli nerwowych, pooperacyjnych, kikutów po amputacji, a także bóli fantomowych, kręgosłupa, zwyrodnieniowych,  menstruacyjnych i porodowych.

10 min. 18 zł

Ultradźwięki

Mechaniczne drgania zwane ultradźwiękami o częstotliwości od 800 do 3000 kHz działają na zasadzie mikro masażu, który wytwarza ciepło między kośćmi a tkankami miękkimi. To pobudza metabolizm komórkowy, zmienia pH komórek na zasadowe, hamuje procesy zapalne w organizmie, zmniejsza napięcie mięśni, rozszerza naczynia krwionośne i łagodzi ból.

1 zabieg 18 zł

Diadynamik

Prądy diadynamiczne to impulsowe prądy o modulowanej amplitudzie. Wpływają na zmniejszenie lub wzmocnienie napięcia mięśniowego, zwiększają ukrwienie, poprawiają metabolizm tkanek, przyspieszają wchłanianie krwiaków i wysięków. Mają również właściwości przeciwbólowe.

10 min. 18 zł

Magnetoterapia

Magnetoterapia wykorzystuje pole magnetyczne, które przenikając przez wszystkie części ciała jednocześnie, dociera do komórek, powodując przemieszczanie jonów, czyli zjawisko polaryzacji błony komórkowej. Wykorzystuje się ją w leczeniu problemów neurologicznych, ortopedycznych i krążeniowych. Ponadto zabieg uśmierza ból, zapobiega stanom zapalnym i rozluźnia mięśnie.

10 min. 18 zł

Solux

Zabiegi Sollux wykorzystują promieniowanie podczerwone o działaniu miejscowymi i ogólnym. Zmniejszają napięcie mięśniowe, a zwiększają przepływ krwi tętniczej w tkankach. Działają przeciwbólowo, obniżają ciśnienie krwi, podwyższają ciepłotę ciała i wydzielanie potu, mają wpływ na częstotliwość skurczów serca i przebieg procesów filtracyjnych w nerkach.

10 min. 15 zł

Interdyn

To lecznicze prądy interferencyjne Nemeca (interdyn), które stymulują naskórek. W ten sposób wspomagają leczenie półpaśca, odmrożeń, zapalenia okołostawowego, nerwobóli, krwiaków, wysięków, zaburzeń krążenia obwodowego, porażenia nerwu twarzowego czy choroby Raynauda. 

10 min. 18 zł

Inhalacje solankowe indywidualne

Zabieg wykonywany przy pomocy inhalatora i naturalnej solanki. Pomaga w rozrzedzeniu gęstej, trudnej do odkrztuszenia wydzieliny i ułatwia przełykanie. Inhalacje stanowią wsparcie dla astmatyków, alergików z katarem siennym, osób z przewlekłym stanem zapalnym górnych i dolnych dróg oddechowych.

10 min. 15 zł

Tlenoterapia

Podstawą do zastosowania zabiegu jest przewlekła niewydolność tlenowa, obturacyjna choroba płuc, zwłóknienia płuc, dysplazja oskrzelowo-płucna czy  mukowiscydoza. Tlenoterapia usprawnia oddychanie, dotlenia narządy wewnętrzne takie, jak mózg czy serce, spowalnia rozwój chorób płuc, wspomaga odporność organizmu, poprawia jakość snu.

10 min. 19 zł

Krioterapia miejscowa

Zabieg polega na dostarczeniu bardzo niskiej temperatury bezpośrednio do miejsca zmienionego chorobowo. Wykorzystuje się ją w leczeniu zmian skórnych np. brodawek, zmian nowotworowych w obrębie jamy brzusznej np. naczyniaków wątroby, zmian nabłonkowych, np. leukoplakii, pachydermii czy kłykcinach kończystych.

3 min. 25 zł

Rower treningowy

10 min. 5 zł

Laser

Zabieg biostymulacji laserowej znajduje zastosowanie w leczeniu trudno gojących się ran i owrzodzeń, neuropatii cukrzycowej, przewlekłych stanów zapalnych jak np. zapalenie ścięgien, chorób zwyrodnieniowych stawów, przeciążenia mięśni czy nerwobóli obwodowych. Zastosowanie lasera skutkuje zmniejszeniem odczucia bólu, pobudzeniem systemu odporności, poprawą przewodnictwa nerwów,  szybszym gojeniem ran i owrzodzeń czy przyspieszeniem formowania kostniny w złamanych kościach.

1 zabieg 25 zł

Bioptron

Terapia, która wykorzystuje światło Bioptron wspomagając proces samoleczenia organizmu. Zabieg sprzyja łagodzeniu bóli, gojeniu ran, wspomaga system immunologiczny, mikrokrążenie i procesy metaboliczne.

1 zabieg 20 zł

*podana cena zawiera podatek VAT.

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji o wskazaniach lub przeciwwskazaniach do wykonania konkretnego zabiegu zalecamy konsultację lekarską. Cena zabiegów zawiera konsultację lekarską. 

 

Wszystkie zabiegi lecznicze wykonywane są w bazie zabiegowej znajdującej się w naszym Ośrodku. Kołobrzeg to idealne miejsce do połączenia wypoczynku z poprawą zdrowia i urody. Wypoczynek wypełniony atrakcjami w połączeniu z naszą ofertą na pakiety spa i zabiegi lecznicze oraz dobrodziejstwami mikroklimatu Uzdrowiska Kołobrzeg to idealny sposób na regenerację oraz odzyskanie kondycji psychicznej i fizycznej.

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
już od

146 zł / noc

Sprawdź dostępność
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij