photo alt text

Jako obiekt o charakterze uzdrowiskowym wiemy też, jak zadbać o Państwa zdrowie, urodę  i dobre samopoczucie. Dlatego zapraszamy do korzystania z bogatej oferty zabiegów leczniczych, relaksacyjnych i kosmetycznych, które wykonują nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci, masażyści i kosmetyczka.

photo alt text

Wiemy też, że jedna z dróg do serca wiedzie przez żołądek, dlatego każdego dnia w restauracji Kielczanki czekać na Państwa będzie prawdziwa uczta dla podniebienia. Nasza kuchnia to hołd złożony tradycji i naturze. Sięgając tylko po smaczne i przede wszystkim zdrowe i naturalne składniki, codziennie serwujemy naszym Gościom inne zmysłowe doznania. Organizujemy owocowe środy i tematyczne piątki w stylu włoskim, polskim lub z rybami w roli głównej. Gwarantujemy, że za każdym razem odejdą Państwo od stołu z pełnym brzuchem i uśmiechem na twarzy. O talencie kulinarnym i niezwykłym wyczuciu smaku naszych Szefowych kuchni świadczyć może publikacja w książce kucharskiej promującej specjały kuchni regionalnej.

photo alt text

W trosce o udany urlop rodzice muszą zabrać mnóstwo rzeczy niezbędnych do opieki nad swoim ukochanym skarbem. Liczba potrzebnych rzeczy rośnie, a duży bagażnik nagle okazuje się za mały.
Jako Ośrodek przyjazny rodzinie Kielczanka wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci, oferując szereg udogodnień i atrakcji, które ułatwią opiekę nad maluchami i uprzyjemnią pobyt całej rodzinie.
Dzieci do lat 4 ugościmy gratis, dzieciom między 5 a 10 rokiem życia oferujemy natomiast 40% zniżki na pobyt w naszym Ośrodku.