photo alt text

na wyposażeniu znajdują się stoły z krzesłami, multimedialny rzutnik ze zdalnym sterowaniem podwieszony pod sufitem, ekran o wymiarach 1,5 m x 2,5 m malowany na ścianie,  flipchart, tablica suchościeralna z markerami.

photo alt text

przestronne wnętrze z parkietem, w którym można ustawić rzutnik i zamontować ekran. Na wyposażeniu znajdują się również flipchart i tablica suchościeralna z markerami.

photo alt text

Zapraszamy Państwa do celebrowania ważnych rodzinnych i firmowych wydarzeń w Ośrodku Kielczanka. Gwarantujemy nasze zaangażowanie i najwyższą jakość obsługi. Każdą ofertę przygotowujemy w porozumieniu z klientem, uwzględniając preferencje i życzenia. Niezależnie od tego, czy planują Państwo kameralny chrzest dla kilku osób, czy przyjęcie urodzinowe dla szerszego grona, zapewniamy, że przyjęcia okolicznościowe odbędą się przy profesjonalnej obsłudze i doskonałej kuchni. Imprezy okolicznościowe będą miały zapewnioną aranżację wnętrz dopasowaną do potrzeb.

Prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@kielczanka.pl

photo alt text

Zachęcamy Państwa również do rezerwacji pokoi w Kielczance Kołobrzeg i połączenia uroczystości z dłuższym pobytem w Kołobrzegu. To niezwykłe, pełne atrakcji miasto, w którym spędzicie Państwo niezapomniane chwile, a wesele, chrzest, komunia czy spotkania biznesowe zapiszą się w pamięci na długo. Nasze idealne położenie, w samym centrum Uzdrowiska Kołobrzeg, zaledwie 100 metrów od plaży to idealne połączenie na wypoczynek w nadmorskim klimacie oraz na przyjęcia okolicznościowe. Opis najciekawszych miejsc w Kołobrzegu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ATRAKCJE.