photo alt text

Samotność i towarzystwo, ogromna przestrzeń na aktywność sportową i błogi chillout, miejsce na to, by złapać oddech i nabrać dystansu do wszystkiego, co uwiera. A poza tym atramentowe niebo, które zaprasza nocą w "odwiedziny" u Wielkiej Niedźwiedzicy, Psów Gończych, Żyrafy i Smoka oraz na darmowe letnie spektakle perseidów "skaczących" do morza.

photo alt text

Dogodna lokalizacja Kielczanki zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy. Stąd też będziecie mieć blisko do polecanych przez nas atrakcji turystycznych, takich jak Miasto MyszyUkryta Kraina czy Muzeum 6D - Maszoperia, które znajduje się przy wejściu do Kielczanki.

photo alt text

Ośrodek sąsiaduje z nadmorskim parkiem poprzecinanym uroczymi alejkami spacerowymi. Niedaleko też biegną malownicze trasy rowerowe, które czekają na swoich odkrywców. Jedna z takich ścieżek znajduje się przy Kielczance, co stanowi jeszcze większą zachętę, do tego, by wypożyczyć u nas rower i pomknąć ku przygodzie.

photo alt text

Kołobrzeg to piękne portowe miasto, które z otwartymi ramionami wita wszystkich Gości. Wyruszycie tu Państwo we wspaniały rejs statkiem po morzu, kupicie świeżą rybę, odpoczniecie, spacerując po bulwarze z widokiem na rzekę Parsętę. Wizytę w centrum Kołobrzegu oddalonym zaledwie o 800 m od Kielczanki możecie połączyć z zakupami i zwiedzaniem miejskich zabytków, po których z przyjemnością oprowadzi Was nasz przewodnik.