Położenie

Szeroka piaszczysta plaża, mewy surfujące na morskich falach oraz bryza, która cudownie orzeźwia i częstuje koktajlem życiodajnych mikroelementów.

Do tego poranki ze wspaniałymi wschodami słońca spędzone w ciszy, która troskliwie otula umysł i pozwala uporządkować myśli oraz równie widowiskowe zachody słońca, które paletą pomarańczy i czerwieni malują magiczne impresje pełne nostalgii, romantyzmu i marzeń.

Samotność i towarzystwo, ogromna przestrzeń na aktywność sportową i błogi chillout, miejsce na to, by złapać oddech i nabrać dystansu do wszystkiego, co uwiera. A poza tym atramentowe niebo, które zaprasza nocą w "odwiedziny" u Wielkiej Niedźwiedzicy, Psów Gończych, Żyrafy i Smoka oraz na darmowe letnie spektakle perseidów "skaczących" do morza.

Ten raj na ziemi znajduje się zaledwie 100 m od Ośrodka Kielczanka, na szerokiej, piaszczystej plaży w Kołobrzegu.

Dogodna lokalizacja Kielczanki zapewnia Państwu również dostęp do najlepszych atrakcji Kołobrzegu. Wychodząc z Ośrodka, znajdziecie się Państwo na promenadzie, która biegnie ulicą Rodziewiczówny. To miejsce jest jak tętnica pulsująca dobrą energią ludzi z różnych stron świata. To właśnie tu kupicie najwspanialsze pamiątki i zjecie smaczne potrawy. Stąd też będziecie mieć blisko do polecanych przez nas atrakcji turystycznych, takich jak Miasto Myszy, Ukryta Kraina czy Muzeum 6D - Maszoperia, które znajduje się przy wejściu do Kielczanki.

Ośrodek sąsiaduje z nadmorskim parkiem poprzecinanym uroczymi alejkami spacerowymi. Niedaleko też biegną malownicze trasy rowerowe, które czekają na swoich odkrywców. Jedna z takich ścieżek znajduje się przy Kielczance, co stanowi jeszcze większą zachętę, do tego, by wypożyczyć u nas rower i pomknąć ku przygodzie.

Kołobrzeg to piękne portowe miasto, które z otwartymi ramionami wita wszystkich Gości. Wyruszycie tu Państwo we wspaniały rejs statkiem po morzu, kupicie świeżą rybę, odpoczniecie, spacerując po bulwarze z widokiem na rzekę Parsętę. Wizytę w centrum Kołobrzegu oddalonym zaledwie o 800 m od Kielczanki możecie połączyć z zakupami i zwiedzaniem miejskich zabytków, po których z przyjemnością oprowadzi Was nasz przewodnik.

Jeśli przyjedziecie do nas Państwo pociągiem, po krótkim spacerze na odcinku zaledwie 350 m dotrzecie do Kielczanki. Jeżeli natomiast zdecydujecie się skorzystać z własnego środka transportu, zachęcamy do rezerwacji miejsca na parkingu. Ze względu na jedną z najlepszych lokalizacji w mieście dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Jednak postaramy się to Państwu wynagrodzić obsługą na najwyższym poziomie i przyjazną atmosferą, która z pewnością uprzyjemni czas spędzony w naszym Ośrodku.

 

Rezerwacja online

Przyjazd:
Wyjazd:
już od

146 zł / noc

Sprawdź dostępność
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij